• Eger
  • Heves Megye
  • Magunkról
  • Eladó fa- és fémipari gépek, szerszámok
  • Moderálási alapelvek
  • Impresszum
  • Adatkezelési tájékoztató

Agria Tv Bt. – A hírügynökség

Tag Archives: mentő

25-ös út: 3 baleset, 2 frontális, 1 halott

Posted on 2015. szeptember 5. szombat by agria

0905baleset_eger_vKicsit több mint egy óra alatt három baleset is történt a 25-ös számú főút Eger és Kerecsend közötti szakaszán szombat délben. Az egyik halálos kimenetelű.

Az első balesethez – árokba borult egy autó – még dél körül riasztották a megyei katasztrófavédelem munkatársait, tájékoztatott Antal Erika, szóvivő. Ott csak áramtalanítani kellett a járműveket. Nem sokkal később azonban két autó ütközött a 25-ös főút Eger és Kerecsend közötti szakaszán.

Két jármű ütközött, ezúttal a 2-es kilométerszelvényben, s a balesetben egy ember sérült meg. Alighogy végeztek a füzesabonyi tűzoltók a műszaki mentéssel, már hívták is őket ugyanezen út 5-ös kilométeréhez, ahol súlyos karambol történt egy óra körül.

A  füzesabonyi egységekhez az egri tűzoltók is csatlakoztak. Egy ember beszorult az autóba, őt feszítő-vágó segítségével szabadították ki a járműből.

Az egyik autó vezetőjét a mentők a helyszínen megpróbálták újraéleszteni, ám információink szerint ez nem járt sikerrel, az autó vezetője a helyszínen életét vesztette.

Egy  Peugeot és Wartburg ütközött, s az előbbi járművet vezető nő vesztette életét a balesetben. Rajta kívül mindkét autó egy-egy utasa súlyosan megsérült. A rendőrség jelenleg teljes útlezárás mellett helyszínel a 25-ös főúton.

Posted in Kék hírek | Tags: 25.sz főút, baleset, Eger, frontális, Kerecsend, lezárás, mentő, rendőrség, tűzoltó |

Két autó ütközött a 24-esen

Posted on 2015. július 8. szerda by agria

0708baleset_eger_vÖten, köztük egy néhány hónapos baba szenvedett balesetet szerda délután Eger és Egerbakta között.

A szerda délutáni esőzés lehetett a kiváltója a balesetnek. Információink szerint egy piros, régi tipusú BMW haladt Eger felé, amikor egy jobb ívelésú kanyarban átcsúszhatott a másik sávba, ahol összeütközött a szabályosan közlekedő Forddal.

Úgy tudjuk, a BMW-ben csak a vezető utazott, a másik kocsiban 3 felnőtt és egy 3 hónapos baba. A mentők három kocsival érkeztek a helyszínre. A tűzoltók áramtalanították a kocsikat.

Úgy tudjuk 1 fő szenvedett súlyos sérülést, a többiek szerencsésen megúszták a balesetet. A kisgyermek biztonságosan, bekötve utazott, így nem sérült meg.

A mentés és a helyszínelés idejére a 24-es főutat teljes szélességében lezárták.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

Posted in Kék hírek | Tags: 24-es főút, baleset, Eger, Egerbakta, katasztrófavédelem, mentő, rendőrség |

Megütötte a mentőápolót, amikor az segíteni akart rajta

Posted on 2015. május 6. szerda by agria
0506mento_eger_vAz egri rendőrök elfogták a szerb férfit és gyanúsítottként hallgatták ki.

Az Egri Rendőrkapitányság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást egy szerb állampolgár ellen.

Az Országos Mentőszolgálat munkatársai kértek rendőri segítséget május 5-én hajnali 1 óra körül az egri Király utcában, ahol egy 26 éves férfi sérülését akarták ellátni. A gyanú szerint a férfi megütötte a mentőápolót és a gépkocsivezetőt, agresszívan viselkedett velük szemben, közölte Kovács Nikoletta, Heves megyei rendőrségi sajtóreferens.

A rendőrök előállították a szerb állampolgárt a rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki. Vele szemben a további eljárást az Egri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.

Úgy tudjuk, a szerb férfi meglehetősen ittas lehetett, amikor az incidens történt.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

Posted in Kék hírek | Tags: agresszív, ittas, mentő, rendőrség, támadás |

Adomány a mentőknek

Posted on 2015. március 29. vasárnap by agria

0329mento_vKözel 1 milliós eszköz-támogatást kaptak az egri mentők.

A Round Table egri kerekasztal elmúlt évi maci akciójának célja a mentőszolgálat támogatása volt.

Egerben a Agria park és a Tesco adott helyet a jótékony maci vásárnak. Az eladott plüss állatok bevételéből vásárolták meg a 3 darab elektronikus légút tisztítót, a 3 darab medence rögzítőt, a szénmonoxid mérőt, illetve a két, speciális fejrögzítővel ellátott mobil ágyat.

Csathó Mónika, az egri mentőállomás vezetője elmondta: nagy szükség van a kocsikban ezekre a eszközökre. Egy bemutatón az adományozók elnökén szemléltették, mire használhatók a macik ellenértékéből vásárolt felszerelések.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

Posted in Belföld, Egészség | Tags: adomány, Eger, maci, mentő, Round Table |

Támogassa a Mentőket

Posted on 2015. február 28. szombat by agria

mento

Posted in Belföld, Egészség | Tags: 1%, mentő |

Halálos baleset a 3-ason: kamion és autó ütközött össze

Posted on 2014. augusztus 7. csütörtök by agria

0807kapolna_baleset_vEgy ember életét vesztette, hárman megsérültek abban a balesetben, ami csütörtökön délelőtt történt Kerecsend és Kápolna között.

A 3-as számú főút 113-as kilométerszelvényében – Kerecsend és Kál között – 2014. augusztus 7-én 10 óra 56 perc körüli időben egy teherautó és egy személygépkocsi eddig tisztázatlan körülmények között frontálisan összeütközött – tájékoztatott a rendőrség honlapján.

A helyszínelés idejére a rendőrség teljes útlezárást rendelt el az érintett útszakaszon.

Úgy tudjuk, a kamionos azt mondta: Kápolna felé közlekedett amikor a rossz úton defektet kapott, ezért sodródott át a szemközti sávba, ahol frontálisan ütközött a személygépkocsival, majd az út menti szántásban állt meg.

A gépkocsi vezetője a helyszínen életét vesztette, egyik súlyosan sérült utasát helikopterrel szállították el, másik utasát és a kamion vezetőjét mentő vitte el.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

A 3-as út Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szakaszán csütörtökön, dél után történt egy, a Heves megyei szakaszon egy órával korábban bekövetkezett halálos kimenetelű karambolhoz hasonló, szintén tragikus kimenetelű ütközés.

A Szikszó és a felsőzsolcai körforgalom között szintén kamion és személyautó ütközött: egy ember meghalt, egy másik súlyos sérülést szenvedett – közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Dojcsák Dávid elmondta az autó vezetője, egy 52 éves férfi – mint később kiderült Miskolc volt alpolgármestere, Orosz Lajos – halt meg a helyszínen, mellette utazó felesége életveszélyesen megsérült – mondta a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek.

Posted in Kék hírek | Tags: baleset, defekt, halál, helikopter, kamion, mentő, rendőrség, tűzoltó |
« Előző oldal
Következő oldal »

Időjárás

YouTube

YouTube

Témák

autó baleset beteg busz bíróság család Eger egészség EKMK emberölés eső gyerek gyermek gyilkosság Gyöngyös halál Hatvan helikopter hideg ház hó időjárás iskola kutya kár kés kórház M3 mentő motoros Mátra nyomozás program rablás rendőr rendőrség Salgótarján segítség sérült sérülés tűz tűzoltó veszély állatkert ügyészség

Hozzászólások

  • Sándorné Román - Középiskolákba felvételiztek a diákok
  • Nagy Péter - Szíven szúrta ismerősét a tinédzser
  • Kovács Dominik - Semmijük sem maradt, nincs hova menniük
  • Farkas Jánosné - Több vödör vizet öntöttek a lányokra
  • Szegedi Hanna - 8 éves kislány sérült meg a balesetben
  • Szegedi Hanna - 8 éves kislány sérült meg a balesetben
  • Besenyei József - Soha nem ütközött még a hős sofőr
  • Ernő - Álló autóba csapódott, szörnyethalt
2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
« máj