• Eger
  • Heves Megye
  • Magunkról
  • Eladó fa- és fémipari gépek, szerszámok
  • Moderálási alapelvek
  • Impresszum
  • Adatkezelési tájékoztató

Agria Tv Bt. – A hírügynökség

Tag Archives: anya

Több késszúrással ölte meg az édesanyját

Posted on 2022. március 30. szerda by agria
Media player poster frame

Több késszúrással meggyilkolta édesanyját egy 57 éves nő Salgótarjánban. Az idős asszony látogatóba ment a lányához, de összevesztek és ekkor történt a tragédia. Az anyagyilkos nő viszont csak napokkal később jelentette be édesanyja halálát, a rendőröknek pedig nem mondta, hogy ő végzett vele. Egy orvos állapította meg, hogy gyilkosság történt, a nőt őrizetbe vették.

Posted in Kék hírek | Tags: anya, emberölés, kés, lány, rendőrség, Salgótarján |

Felgyújtotta édesanyját, négy évet kapott

Posted on 2022. február 13. vasárnap by agria
Media player poster frame

Túl enyhe büntetést kapott az ügyészség szerint az a nő, aki másfél évvel ezelőtt rokkant édesanyjára gyújtotta a lakást, az asszony halálra égett. A gyilkos kimenekült, viszont nem hívott segítséget és a lépcsőházban végig nézte, ahogy kiég a lakás. Mivel pszichés beteg, a szakértők szerint nem volt teljesen beszámítható a gyilkosság idején, ezért négy év fegyház büntetést kapott. Az ügyészség megfellebbezte a döntést.

Posted in Kék hírek | Tags: anya, bíróság, fellebezés, gyilkos, Gyöngyös, ítélet, lépcsőház, tűz, ügyészség |

Késsel szúrta nyakon az anyját

Posted on 2022. január 7. péntek by agria
Media player poster frame

Megdöbbentek a rendőrök, annyi vér volt abban a lakásban, ahol egy 53 éves hatvani férfi nyakon szúrta az édesanyját csütörtök délután. Mindketten egy nappal korábban értek haza a kórházból. Az asszony azért volt bent, mert elesett, a férfi pedig azért, mert öngyilkos akart lenni. A gyilkosság után az 53 éves férfi maga hívta a rendőröket és a kihallgatásokon beismerte, hogy halálra szúrta az anyját.

Posted in Kék hírek | Tags: anya, beismerés, emberölés, Hatvan, kórház, nyomozás, rendőrség |

Vadászpuskával akarta megölni az anyját

Posted on 2021. október 6. szerda by agria
Media player poster frame

Vadászpuskájával akarta lelőni a saját anyját egy férfi Szarvasgedén, Nógrádban. A férfi egész nap ivott, majd kora este megtöltötte az egyik puskáját és azt mondta, hogy lelövi az anyját. A tragédiát a részeg férfi élettársa akadályozta meg, kicsavarta a férfi kezéből a puskát. A helyiek megdöbbentek a támadáson, az ámokfutó férfi ugyanis egy vadásztársaság tagja és köztiszteletben áll.

Posted in Kék hírek | Tags: alkohol, anya, emberölés, fegyver, puska, rendőrség, Szarvasgede, vadászpuska |

Megégette és falhoz vágta a csecsemőt

Posted on 2021. szeptember 6. hétfő by agria
Media player poster frame

Cigarettával megégettek, majd a falhoz vágtak egy csecsemőt vita közben Kunmadarason. Az anya és az élettársa veszett össze, a férfi az ágyra akarta dobni a gyereket, de a csecsemő beverte a fejét és meghalt. Sokáig az anyát gyanúsították, a férfi csak azután vallotta be, mit tett, hogy megbukott a poligráfos hazugságvizsgálaton. Egy év tíz hónap börtönre ítélték, az ügyészség most súlyosabb büntetést kért.

Posted in Kék hírek | Tags: anya, bíróság, csecsemő, égés, élettárs, fal, gyermek, Kunmadaras |

Tíz év börtönt kapott a gyerekgyilkos

Posted on 2021. június 9. szerda by agria

Sírva mondta a bíróságon, hogy nem tud magának megbocsátani az az anya, aki egy mezőn megszülte, faágakkal letakarta, majd magára hagyta gyermekét Tarnamérán. A rokonok vették észre, hogy a nő már nem terhes, ekkor kezdték el keresni a gyereket, végül két nap múlva találtak rá a holttestére. A nő nagyon megbánta tettét, még a tárgyalás jogáról is lemondott. Tíz év fegyházra ítélték.

Sosem fogja megbocsátani magának, amit tett – ezt mondta a bíróságon az a nő, aki tavaly nyáron megszülte, majd magára hagyta gyermekét Tarnazsadány határában. A bíróság szerint az újszülött ellátatlanság miatt halt meg. Az előkészítő ülésen a vádlott beismerte tettét és lemondott a tárgyaláshoz való jogáról. 10 év fegyházbüntetést kapott.

Emberölés miatt 10 év fegyházbüntetésre ítélte a bíróság azt a nőt, aki tavaly júniusban a Heves megyei Tarnaméra közelében egy egészséges újszülöttet hozott a világra, majd ellátatlanul egy bokor alatt hagyta.

atv.hu

Posted in Kék hírek | Tags: anya, bíróság, fegyház, Tarnaméra, terhes, újszülött |
« Előző oldal
Következő oldal »

Időjárás

YouTube

YouTube

Témák

autó baleset beteg busz bíróság család Eger egészség EKMK emberölés eső gyerek gyermek gyilkosság Gyöngyös halál Hatvan helikopter hideg ház hó időjárás iskola kutya kár kés kórház M3 mentő motoros Mátra nyomozás program rablás rendőr rendőrség Salgótarján segítség sérült sérülés tűz tűzoltó veszély állatkert ügyészség

Hozzászólások

  • Sándorné Román - Középiskolákba felvételiztek a diákok
  • Nagy Péter - Szíven szúrta ismerősét a tinédzser
  • Kovács Dominik - Semmijük sem maradt, nincs hova menniük
  • Farkas Jánosné - Több vödör vizet öntöttek a lányokra
  • Szegedi Hanna - 8 éves kislány sérült meg a balesetben
  • Szegedi Hanna - 8 éves kislány sérült meg a balesetben
  • Besenyei József - Soha nem ütközött még a hős sofőr
  • Ernő - Álló autóba csapódott, szörnyethalt
2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
« máj