
Botka Endre két nappal ezelőtt azt mondta, hogy mindent megtesznek azért, hogy ne maradjon el az egri szezonnyitó.
„Azt tudom mondani, hogy 98 százalékban biztos vagyok benne, hogy meg fogjuk tudni rendezni az egri szezonnyitó. Vannak még kérdőjelek, hiányzik még egy kis pénz, de kijelenthetem, hogy az eredeti időpontban meg lesz tartva az Eger Rallye!” – Nyilatkozta Botka Endre a Magyar Nemzeti Autósport-szövetség ralibizottságának megbízott vezetője.
A versenyt Füredi András és csapata rendezi. A futam a szombati gépátvétellel kezdődik, és a szokásos rajtceremóniával folytatódik a Dobó téren. Vasárnap pedig, két körben négy szakaszt teljesítenek a pilóták.
További információk és a teljes riport a duen.hu weboldalon olvashatók.
Forrás: duen.hu
Ezzel a címmel indít programot a Eger Vára Barátainak Köre. A szervezet legújabb tagjai között köszöntötte Herceg Flóra énekesnőt, Krüzsely Gábor festőművészt és Gál Tibor borászt.
Az Eger MJV Önkormányzat sajtóközleménye: