
Kizuhant az autójából az a 17 év körüli sofőr, aki két társával egy földes úton száguldozott Bugyi település közelében. Nagy sebességgel ment amikor elveszítette az uralmát a kocsi felett és az árokba csapódott. Úgy tudjuk a sofőrnek jogosítványa sem volt, végül súlyos sérülésekkel, két utasa pedig könnyebb sérülésekkel került kórházba. Mónosbélen pedig egy nőt és kellett kivágni az autójából amikor a előzés közben az árokba csapódott. Valószínűleg megijedt egy szintén előző autótól, ő és két utasa is kórházba került.